Homero 538: Apartamentos Equipados En Polanco
| Wi-Fi WiFi | 24-uurs zorg 24-uursreceptie | Airconditioning |
| Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
8-slaapkamer Homero 538: Apartamentos Equipados En Polanco Mexico-stad bevindt zich op 19 minuten wandelafstand van het National Auditorium en biedt wifi.
Het appartement heeft een eersteklas locatie op 450 meter verwijderd van Dinsmoor en in de nabijheid van metrostation Polanco. Op 6 km van dit appartement ligt het Palacio de Bellas Artes. Deze accommodatie is binnen 25 minuten wandelen van het Museo Soumaya genesteld.
Naast toegang tot een kitchenette, kunnen gasten gebruik maken van voorzieningen zoals airconditioning voor een comfortabel verblijf. Geniet van het comfort van een badkamer in het appartement, dat met een haardroger en badlakens is uitgerust. Er is ook een apart toilet en een douche.
De accommodatie heeft zelfvoorzienende faciliteiten, zoals een kitchenette met een waterkoker, een koelkast en keukengerei. Homero 538: Apartamentos Equipados En Polanco ligt niet ver van de dichtstbijzijnde bushalte Lago Alberto.
- Locale bezienswaardigheiden
- Torre Mayor2 km
- Central Alameda4,9 km
- Glorieta Insurgentes3,1 km
- Revolution Monument3,8 km
- Museum of Modern Art.1,8 km
- Column of the Independence2,6 km
- Chapultepec1,9 km
- Luchthavens
- Mexico City Juarez Internationaal Luchthaven18 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Kluisje
- 24-uursreceptie
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- 24 uur bewakingsdienst
- Bagageopslag
- Lift
- Rookdetectors
- Brandblussers
Horeca
- Elektrische waterkoker
- Keukengerei
Diensten
- Wasserij
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Verwarming
- Eettafel
- Strijkfaciliteiten
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke populaire attracties liggen er in de buurt van Homero 538: Apartamentos Equipados En Polanco.
Gasten van Homero 538: Apartamentos Equipados En Polanco kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, het National Auditorium, binnen 19 minuten lopen ervan. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn het Museo Soumaya (2 km) en het Palacio de Bellas Artes (6 km). - ❓
Hoe lang duurt het om vanaf Homero 538: Apartamentos Equipados En Polanco in het stadscentrum te komen?
Het duurt 10 minuten lopen om van Homero 538: Apartamentos Equipados En Polanco naar het stadscentrum te komen. - ❓
Hoeveel kost het om Homero 538: Apartamentos Equipados En Polanco te boeken?
De prijs van het boeken van Homero 538: Apartamentos Equipados En Polanco is $120. - ❓
Heeft het appartement een internetverbinding?
Ja, het appartement is voorzien van wifi in de hele accommodatie. - ❓
Komt Homero 538: Apartamentos Equipados En Polanco tegemoet aan de behoeften van zakenreizigers met specifieke faciliteiten?
Homero 538: Apartamentos Equipados En Polanco zorgt ervoor dat zakenreizigers toegang hebben tot verschillende faciliteiten, waaronder een bureau.